קידום ממומן לאתרים -PPC

רוצים להגיע לדף ראשון בגוגל כמה שיותר מהר? בוובס תקבלו קידום ממומן PPC שיחשוף את החברה ומוצריה במהירות רבה לקהל נרחב ורלוונטי. על הדרך תזכו לכלי זמין וחיוני לבחינת האפקטיביות של דפי האתר, דפי נחיתה והתאמתם לצרכים ולמאפיינים של הלקוחות שלכם.

מה זה בעצם קידום ממומן PPC?

קידום ממומן (PPC (Pay Per Click נקרא בעברית תשלום לפי לחיצה ומהווה קמפיין פרסומי יעיל לקידום אתרים ברשת. מדובר בערוץ פופולארי ומרכזי לשיווק באינטרנט, המיועד להגברת תנועה של גולשים לאתרים, ומתמקד בעיקר במודעות הראשונות שמופיעות בתוצאות החיפוש של גוגל תחת הכותרת "מודעה". השימוש במודעות אלו מספק גם כלים אנליטיים חשובים הבוחנים את תפקוד והצלחת האתר שלכם מבחינת איכותו, חוויית משתמש, הנעה לפעולה, הנבת רווחים ועוד.

מקצוענות לשמה

כל קמפיין קידום ממומן PPC שלנו מבוסס על תהליך יסודי, הכולל:
התאמה אישית – קידום ממומן מבוצע בהתאמה מלאה לצרכי העסק, לרבות מודעות עם ביטויים מתאימים וקישורים שונים לדפי אתר, דפי נחיתה, דף פייסבוק ועוד. כמו כן, נדאג למקד את הקמפיין למיקומים גיאוגרפיים רלוונטיים, לימים ולשעות המתאימים ביותר למוצר או לשירות, ולמאפייני הגלישה של קהל היעד.

חקר מילות מפתח – מותאם לצרכי PPC גם מבחינת עלויות.

אופטימיזציה שוטפת – משפרת את ביצועי הקידום, את התנועה ואת מספר ההקלקות ומאידך מפחיתה עלויות מילים.

תוכן טוב – עם מודעות מקוריות, ייחודיות ואטרקטיביות המשכנעות גולשים להיכנס ולבצע פעולות.

קישורים – רלוונטיים ואיכותיים, מחוברים לדפי נחיתה ולאתר שלגולשים באמת יש מה לעשות בהם ושעונים במדויק למסרי המודעה.

מסגרת תקציב – אנו דואגים לעמוד במסגרות תקציב שהוגדרו עבור עלות הקלקה ותקרת תקציב יומי, ללא חריגות. אנו מאמינים ויודעים שעם ההבנה והניסיון שלנו ההשקעה תוחזר ותניב רווחים.

מעקב וניתוח – אנו מבצעים מעקבים אחר תוצאות הקמפיין הממומן, מנתחים אחוזי המרה ונתונים נוספים ובהתאם לתוצאות מטייבים את הקמפיין.

תקציב נוח – עלות השירות שלנו נוחה ומתאימה לכל כיס.

למי זה טוב?

קמפיין קידום ממומן PPC מיועד לעסקים, חברות וארגונים בכל קנה מידה ובכל ענף במשק. בפרט הוא נותן פתרון מעולה לצרכי שיווק מיידיים, כמו למשל אירועים ומבצעים בחגים או החדרת מוצר חדש לשוק. כמו כן, זהו כלי מעולה לחשיפה מהירה של אתר העסק, מוצריו ושירותיו, לניתוח ביצועי האתר ושיפורם.

צור קשר
close slider

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם