חשיבות מחקר מילות מפתח בעולם הקידום

חשיבות מחקר מילות מפתח בעולם הקידום

אזורי השירות של Webs Internet Solutions

Webs Internet Solutions מתמחה בשירותי קידום אתרים ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים מכל רחבי הארץ ומחו"ל. במהלך שנות פעילות רבות עבדנו עם לקוחות מכל מגזרי המשק ומכל סדר גודל, אשר נדרשו לשירותי קידום ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ונהנו מחבילות התפורות במדויק לצרכיהם.

קידום אתרים בחו"ל

אנו מחזיקים בניסיון רב שנים ויוצא דופן בנוף המקומי עבור קידום אתרים בחו"ל. בין היתר, עבדנו ועודנו עובדים עם לקוחות מאנגליה, ארה"ב, גרמניה ושוויץ, אשר נהנים מתוצאות מצוינות והמליצו עלינו בפלטפורמות שונות. כמו כן, ברשותנו הסמכות ייחודיות בתחום קידום האתרים שמקורן בלימודים באנגליה, המצטרפות אל הניסיון העשיר ונותנות יתרון משמעותי גם ללקוחות מישראל המעוניינים לפנות לשווקים בינלאומיים ולהתרחב אל הכפר הגלובאלי.

קידום אתרים במרכז

חברתנו אמונה על שירותי קידום אתרים במרכז ללקוחות מתל אביב, גבעתיים, הרצליה, רמת גן, ראשון לציון ועוד. לאורך השנים הצלחנו להביא ללקוחותינו הישגים משמעותיים בתחום הקידום האורגני ובקמפיינים יעילים של קידום ממומן. בנוסף לכך, סייענו ללקוחות שנדרשו לשירותי ניהול מוניטין ברשת עקב אזכורים שליליים שמקורם בכתבות, ביקורות, סוגיות משפטיות וכדומה, והבאנו לדחיקת האזכורים אל העמודים הפנימיים של גוגל. ברשותנו ניסיון רב בתחום ניהול המוניטין באינטרנט, וכמובן בקידום האורגני והקידום הממומן, ונשמח להעמידו גם לרשותכם.

קידום אתרים בצפון

ברש האינטרנט קיימת תחרות עזה על המקומות הראשונים של תוצאות החיפוש, והדבר נכון לגבי כל מיקום גיאוגראפי. במילים אחרות, הרשת אינה מבדילה הבדל משמעותי בין הפריפריה במרכז, ולכן קידום אתרים בצפון חייב להיות מקצועי ביותר, לעשות שימוש בכלים עדכניים ובתזמון נכון, ולהתבסס על מחקר רציני והיכרות מצוינת עם העסק וקהלי היעד שלו. לאורך יותר משמונה שנות פעילות חברתנו עבדה ועודנה עובדת עם לקוחות מכל רחבי הצפון, לרבות נהרייה, חיפה, קריות, טבריה וכדומה.

קידום אתרים בשרון

אם התחרות גדולה באזורים הנחשבים מבחינה גיאוגראפית לפריפריה, על אחת כמה וכמה נכון הדבר לגבי אזור המרכז והשרון. על כן, קידום אורגני לעסקים וללקוחות פרטיים מאזורים אלו צריך להיעשות באופן יסודי, עם תכנון ומחשבה גם לטווח הארוך. בין היתר, התהליך מבוסס על ביצוע אופטימיזציה לאתר, כולל שיפור מהירות הטעינה וחוויית המשתמש, הכנסת תגיות בטא ואלט, הכנסת תוכן איכותי וסידורו באופן נכון והיררכי, קישורים חיצוניים ופנימיים, חקר מתחרים ומילות מפתח, ועוד. כל זאת במטרה שמנוע החיפוש יוכל לסקור, להבין, לאנדקס ולדרג את האתר בצורה הטובה והנגישה ביותר.

לכך מצטרפת בנייה של רשת חיצונית, כלומר הגדלת סמכויות ברשת המעידות למנוע החיפוש שהאתרים של לקוחותינו הם הכתובת הטובה ביותר עבור גולשים שמקלידים מילות חיפוש רלוונטיות. כאמור, אנו מספקים קידום אתרים בשרון ללקוחות מהמגזר העסקי, הציבורי והפרטי, לרבות מחדרה, נתניה, פרדס חנה, כפר סבא, רעננה ועוד.

קידום אתרים בדרום

אנו מעניקים שירותי קידום אתרים בדרום למגוון רחב של לקוחות מכל תחומי העיסוק וסוגי האתרים, לרבות מאילת, באר שבע, קריית גת ויישובים נוספים. בין היתר, חברתנו מספקת ללקוחותיה מהדרום ומשאר אזורי הארץ שירותי קידום ממומן בגוגל. מדובר בשירות חיוני במיוחד עבור עסקים, חברות וארגונים המעוניינים לחשוף לעיני הציבור באופן מהיר ונרחב את מוצריהם ושירותיהם. כך לדוגמא, קמפיין ממומן PPC מיועד לחשיפת מבצעים לרגל החגים, להודעה על הנחות והטבות ייחודיות מול צעדים של מתחרים, לחשיפה של אתר אינטרנט חדש או הגדלה משמעותית של כמות התנועה לאתר קיים, וכמובן כדי לספר לגולשים על מוצר או שירות חדש של החברה או הארגון.

מלבד החשיפה הנרחבת והמהירה מדובר בכלי המציע כלים יעילים מאוד למעקב אחר התקדמות הקמפיין ושיפור ביצועיו במידת הצורך, עם בקרה תקציבית מלאה ללא חריגות. יחד עם זאת, על מנת שיביא ליחס השקעה – תמורה אופטימאלי יש להיעזר במי שחי ונושם את התחום, כלומר בנו.

מסגרת השירות המיוחדת של וובס

אין זה משנה אם אתם פועלים מאזור המרכז, הצפון, השרון, הדרום או אפילו מחו"ל – בוובס פתרונות באינטרנט אתם נהנים מחבילה התפורה במדויק לצריכם, ועל פי תפיסת שירות ייחודית שפיתחנו. לאור היכרות מעמיקה עם הנעשה בענף קידום האתרים בארץ (וגם בחו"ל), החלטנו לפתח גישת שירות הנותנת את הכוח ללקוח ולא לחברה. הלכה למעשה, המשמעות היא שאתם מקבלים מאיתנו קידום של כל הביטויים ומילות המפתח הקשורים לתחום עיסוקכם, ללא הגבלות מבחינה זו. בנוסף, לקוחות שעובדים איתנו יודעים תמיד היכן עומד תהליך הקידום שלהם, מה הושג ומה עוד ניתן לשפר, מקבלים הסברים ברורים וכן דוחות מפורטים על בסיס חודשי. כל זאת בשביל ליצור איתכם יחסים זמינים, ישירים ושקופים לחלוטין מבלי להסתתר מאחורי מילים טכניות מסובכות או תירוצים משונים.

ואם לא די בכך, בניגוד לנהוג בישראל אנו החברה היחידה שאינה כובלת את לקוחותיה להסכמים ארוכי טווח. אנו בטוחים ביכולתנו להגיע לתוצאות מעולות שמהן הלקוח יהיה שבע רצון, ואיננו רואים יתרון בכך שיצטרך "לבחור" בנו רק בגלל החוזה. במילים אחרות, בתור לקוחות שלנו תוכלו לבחור בכל חודש אם להמשיך וליהנות משירותינו, על סמך התוצאות בלבד.

לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ מקצועי צרו קשר עם צוות וובס בטלפון 04-6053067 או במייל info@webs.org.il.