אטרקציות בתל אביב

אינספור אטרקציות בתל אביב

אם יש עיר שלא חסרות בה אטרקציות זאת תל אביב, המכונה ובצדק עיר ללא הפסקה. בכל ימות השנה, בכל שעה, לכל גיל ולכל אופי של בילוי אפשר למצוא אטרקציות בתל אביב המעודכנות כל הזמן. מכיוון שקצרה היריעה מלהכיל את כל הפעילויות ואפשרויות הבילוי בעיר, לפניכם רשימה מתומצת של סוגי אטרקציות בתל אביב.

 

עיר של סיורים

אטרקציות בתל אביב כוללות שורה ארוכה של סיורים המספקים מענה מקיף לכל קבוצה, אופי של בילוי ותחומי עניין. בין היתר תוכלו לצאת לסיורים בעקבות ההיסטוריה של העיר הלבנה, סיורי תרבות עם שפע של גלריות ותערוכות עדכניות, סיורי שווקים וקולינריה, סיורי אדריכלות, סיור באוטובוס תיירים, סיור שייט מול חופי העיר תל אביב ויפו ועוד. כמו כן, אי אפשר שלא להזכיר טיול ביפו העתיקה והיפה על סמטאותיה הצרות, נמל הדייגים שלה, שלל מסעדות, שווקים וגלריות אומנות. ועוד אזור שלא ניתן להתעלם ממנו הינו שכונת נווה צדק הקסומה בה שוכן מרכז סוזן דלל, ושברחובותיה הצרים תמצאו חנויות בוטיק, בתי קפה וגלריות מפתיעות.

 

מתחמים מיוחדים

בתל אביב יש מגוון מתחמים מיוחדים שכדאי לבקר בהם, כדוגמת:

 

  • מתחם התחנה – מתחם תחנת רכבת של יפו ששופץ לאחרונה המכיל מעל עשרים מבנים משוחזרים עם הסברים מפורטים. זאת לצד בתי קפה, מסעדות וחנויות בוטיק מיוחדות.
  • מתחם שרונה – משחזר בדייקנות את בתיה של מושבה חקלאית של הטמפלרים, כולל גם בית בד ויקב לצד שלל חנויות בוטיק, גלריות, בתי קפה וכמובן שוק קולינארי מקורה ומשובח.
  • נמל תל אביב – בעשור האחרון נמל תל אביב הפך למתחם בילוי שוקק חיים עם שפע של חנויות, מסעדות, בתי קפה, גלריות וכן עם שוק איכרים ומגוון אירועי חוצות והופעות המתקיימים בכל ימות השנה.

 

חובבי תרבות ואומנות

אין ספק שתל אביב היא גן עדן לחובבי תרבות ואמנות עם שפע אינסופי ומתחדש של תערוכות והופעות המוצגים במוזיאונים, גלריות, תיאטראות ומרכזי תרבות שונים ברחבי העיר. אי אפשר שלא להזכיר את מוזיאון תל אביב לאומנות, מוזיאון ארץ ישראל, מוזיאון בית התפוצות ומוזיאון נחום גוטמן. כמו כן, חובבי מורשת ייהנו מביקור במוזיאון צה"ל או מוזיאון האצ"ל.

 

פארקים בעיר

הפארקים של תל אביב ובראשם פארק הירקון וגני יהושע, מציעים למבקרים בהם שפע של אפשרויות בילוי ואטרקציות. בין היתר תוכלו לשכור בהם אופניים, לשוט, ליהנות ממגוון מתקני שעשועים וספורט, לבקר בפארק ציפורים, לנסוע ברכבת בפארק, לבקר בלונה פארק עם מגוון מתקני אקסטרים ואפילו לעלות לשחקים עם כדור פורח.

 

חופי תל אביב

לבסוף, אי אפשר שלא להזכיר את חופי הים הרבים והשונים שבעיר, המתחילים בצפון ומגיעים עד ליפו. מדובר במגוון חופים מטופחים עם טיילת, בתי קפה ומסעדות שאליהם נוהרים בעונה החמה כל תושבי העיר כדי לנוח, להירגע, לשחות, לתפוס גלים, לרוץ עם הכלב או לאכול גלידה.

 

צור קשר
close slider

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם