מי צריך קידום אתרים ברמת גן וכיצד לבחור חברה מקצועית?

Webs Internet Solutions היא חברת קידום אתרים בעלת רקע עשיר בעבודה עם לקוחות מישראל ומחו"ל. שירותינו ניתנים ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים מכל רחבי הארץ, לרבות קידום אתרים ברמת גן, תל אביב, ראשון לציון והרצליה. לאורך השנים נתקלנו בשאלות של אנשים המבטאות בלבול מסוים לגבי תחום הקידום, ולכן החלטנו לענות על המרכזיות שבהן.

 

מי בכלל צריך קידום אתרים?

נניח שהשקעתם לא מעט זמן, מחשבה וכסף בבניית אתר שנראה מצוין, עם תמונות, סרטונים, תכנים, לוגו וסלוגנים חביבים. בקיצור: אתר מעוצב היטב. חולפים מספר שבועות או חודשים אחרי שהעליתם אותו לרשת ושום דבר לא קורה, חוץ מכמה עשרות כניסות אקראיות, ואולי טלפון או שניים שקיבלתם דרך האתר. זוהי נקודה שצריך היה לחשוב עליה מראש, אבל ממש לא יזיק לעצור גם עכשיו ולהבין מהי בעצם מטרת האתר.

 

אם הוא מיועד להיות רק "כרטיס ביקור" ויזואלי שאליו תוכלו להפנות לקוחות בשביל להראות רצינות, אז בשלב הזה אין לכם צורך בשירותי קידום. מצד שני, אם אתם מעוניינים שהאתר יביא לכם לקוחות, שיהיו אליו כניסות רבות ושהוא יהווה אמצעי שיווקי ופרסומי אמיתי – אז אי אפשר בלי קידום ואין זה משנה מהו תחום העיסוק שלכם או מהו היקף הפעילות. כי כעת מה שחשוב הוא היכן ממוקם האתר בתוצאות החיפוש של גוגל, ואם אתם לא בעמוד הראשון ובמקומות הגבוהים, רמת החשיפה של האתר תהיה נמוכה למדי. מה שצריך לעשות הוא להביא אותו למעלה, וזהו בדיוק תפקידו של קידום אתרים ברמת גן או בכל מקום אחר.

 

מה עושה עבורכם חברת הקידום?

אם כן, מטרתה הראשונה והמרכזית של החברה היא לקדם את האתר במעלה תוצאות החיפוש של גוגל, בשאיפה להביא אותו לדירוג כמה שיותר גבוה בעמוד הראשון. מדובר בשורה ארוכה של פעולות הנעשות לאורך זמן וכוללות בין היתר ביצוע אופטימיזציה לאתר כך שיהיה נגיש ומובן למנוע החיפוש, ובנייה של נכסים שונים ברשת המראים לגוגל שזהו האתר הטוב ביותר עבור מילים וביטויי מפתח מסוימים.

 

פעילות נוספת של קידום אתרים ברמת גן היא קמפיין ממומן בגוגל אדוורדס, אותו מבצעים מעת לעת ובמידת הצורך. למשל, יוצאים בקמפיין אם רוצים לתת לאתר דחיפה גדולה ומשמעותית שתביא לו הרבה כניסות במהירות, דבר שיסייע בהגדלת כמות הלקוחות ובעקיפין גם לקידום האורגני. יש לציין שכמו בתחום האורגני גם כאן חשוב שהקמפיין יבוסס על תהליך מתוכנן, תחקיר מעמיק, תזמונים נכונים ושימוש מיטבי בכלים העומדים לרשות חברת הקידום. מעבר לכך, ישנן חברות כמו וובס שגם מתמחות בניהול מוניטין ברשת, המיועד בעיקר למי שסובל מפגיעה במוניטין עקב אזכורים שליליים בגוגל וברשתות החברתיות. זהו נושא בפני עצמו שתוכלו לקרוא עליו בבלוג ובאתר שלנו.

 

האם ההצלחה תמיד מובטחת בקידום אתרים?

התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית. קידום אתרים ברמת גן המבוצע באופן מקצועי ורציני יביא ללא ספק לשיפור משמעותי בדירוג בתוצאות החיפוש. יחד עם זאת, ישנן חברות המבטיחות מראש שיביאו אתכם למקום הראשון בגוגל, וכאן צריכה להידלק אצלכם נורת אזהרה. ייתכן שיביאו אתכם למקום הראשון אבל באיזה ביטוי? ייתכן שיביאו אתכם למקום הראשון, אבל מתי? ייתכן שלא תגיעו למקום הראשון אבל כן תגיעו לשני או לשלישי בביטויים חזקים מאוד. בכל מקרה, אנו ממליצים להיזהר מהבטחות סרק שאן כל ביטחון שניתן יהיה לקיימן, ולקחת בחשבון שקידום בגוגל הוא תהליך של מספר חודשים. יתרה מכך, על מנת לשמר את הדירוג הגבוה יהיה עליכם להמשיך ולבצע פעולות שונות באופן שוטף, כגון הכנסת תכנים חדשים לאתר, בין אם בעזרת חברת קידום או באופן עצמאי.

 

ממה עוד צריך להיזהר?

אנו ממליצים להיזהר מאוד מחברות שמבצעות פעולות קידום אסורות על ידי גוגל. אמנם, בטווח הקצר ועם קצת מזל אפשר להשיג תוצאות מהירות בשיטות "שחורות", אך קיים סיכוי לא מבוטל שגוגל תעלה עליכם והתוצאה עלולה להיות מרה עד כדי פסילת האתר לחלוטין מהופעה בתוצאות החיפוש.

 

האם כל החברות מציעות את אותן חבילות?

התשובה שלילית. החבילות משתנות במספר היבטים כגון זמן ההתקשרות, התחייבות של החברה להביא אתכם למקומות מסוימים בגוגל, העדכונים שתקבלו, מספר הביטויים שיקדמו לכם, ועוד. הדבר החשוב ביותר לדעתנו הוא למצוא חברה כמו Webs Internet Solutions שעובדת בשקיפות מלאה: אין פרט קטן או גדול שלא מובהר עד תום, אין אותיות קטנות וסימני שאלה, ואתם יודעים כל הזמן מה עושים עבורכם והיכן עומד תהליך הקידום. מלבד זאת, אנו דוגלים בכך שללקוח יהיה חופש בחירה מלא אם להמשיך איתנו או לא, וזוהי גישה של חברה המכירה ביכולותיה. במילים אחרות, איננו רוצים לכבול אתכם בחוזה ארוך לשנה אלא שתבחרו שוב ושוב להמשיך איתנו לאור התוצאות שאנו משיגים. למיטב ידיעתנו, אין עוד חברת קידום בארץ שפועלת בצורה כזו, וגם אין אף חברה שמציעה כמונו לקדם את כל המילים והביטויים בתחום עיסוקכם, ללא מגבלות.

 

 

צור קשר
close slider

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם