ראשון לציון

שאלות ותשובות על קידום אתרים בראשון לציון

חלק גדול מהאנשים מראשון לציון שפונים אל "וובס פתרונות באינטרנט" כבר קיבלו מושג מסוים על תחום הקידום, עקב התנסויות שלא תמיד עלו יפה עם חברות בענף. מרגע שהם מתחילים לעבוד איתנו מחלחלת ההבנה שאפשר גם אחרת, ושיש קידום אתרים בראשון לציון שאינו רק מקצועי ביותר, אלא גם הוגן ושקוף לחלוטין. בשורות הבאות נציג מספר שאלות ותשובות נפוצות אודות מסגרת השירות שלנו, ונבאר מספר היבטים חשובים של קידום באינטרנט.

שאלה ראשונה: על איזה חוזה חותמים מולכם?

לא סתם בחרנו בשאלה זו כדי לפתוח את המאמר, שכן מדובר בסוגיה כאובה עבור כל מי שהתנסה בנושא. מטבע הדברים, חברות קידום אתרים בראשון לציון ובמקומות אחרים מעוניינות להבטיח את הכנסותיהן, שמגיעות מתשלומים של המנויים. על כן הן נוטות לכבול אותם בהסכמים שונים ומשונים, בין אם כתלות בתוצאות מסוימות או בזמנים. כך לקוח מוצא את עצמו כבול להסכם של שנה עם חברה שאינה מספקת את הסחורה. אבל אצלנו עובדים בדיוק להיפך: בכל חודש תוכלו לבחור אם להמשיך איתנו לחודש נוסף או להמשיך הלאה, וזאת אך ורק בהתאם לתוצאות שהשגנו עבורכם. נכון שבעיקר בתחום הקידום האורגני יכולים לעבור מספר חודשים עד שמגיעים לתוצאות המבוקשות, אך אנו בטוחים שתתרשמו כבר מהתחלה מהשירות המקצועי והזמין שלנו, ותבחרו להמשיך.

שאלה שנייה: אילו ביטויים אתם מקדמים?

מה שצריך להבין הוא שכל חברת קידום אתרים בראשון לציון עשויה לקדם לכם ביטויים שונים, המשתנים בחוזקם לפי התחרות עליהם, דבר המשפיע רבות על היקף פעולות הקידום הנדרשות. כך למשל, יותר קשה לקדם את הביטוי "עורך דין בראשון לציון" לעומת "משמורת משותפת בראשון לציון", ולכל בחירה יהיו השלכות מבחינת כמות העבודה, מהירות ההתקדמות ויחס תמורה השקעה (ROY) לאורך זמן. חברות הקידום יודעות זאת ולכן מגבילות את כמות, סוג ומספר הביטויים שהן מוכנות לקדם לכם, אבל לא אנחנו. אצלנו מקדמים את כל הביטויים והמילים הרלוונטיות עבורכם, בלי התחשבנות.

שאלה שלישית: איך אדע שמה שאתם עושים באמת עובד?

זוהי עוד נקודה שחשוב לנו להדגיש: קידום אתרים בראשון לציון מורכב משורה ארוכה של פעולות אשר את תוצאותיהן לא ניתן לחזות במדויק מראש, ולו בשל הסיבה שמהצד השני יש אתרים מתחרים שמבצעים גם הם פעולות. יחד עם זאת, מה שבטוח הוא שאת התוצאות שהושגו ניתן לראות ולהבין: לאילו דירוגים הגיע האתר שלכם, באילו מילות וביטויים, ובאיזה תאריך. אנשים רבים סיפרו לנו שהתקשו לקבל דין וחשבון ברור מהחברות שמולן עבדו אודות הפעולות שנעשו ומידת הצלחתן. ההרגשה הייתה שמתחבאים מאחורי מונחים טכניים ואמירות מעורפלות כדי להסתיר את התוצאה האמיתית. אבל אצלנו העבודה נעשית בשקיפות מלאה ואתם מקבלים בכל חודש דוחות מסודרים עם כל המידע הרלוונטי. מעבר לכך, אנו תמיד זמינים לענות על השאלות והבקשות שלכם בטלפון.

שאלה רביעית: עד כמה אתם באמת זמינים?

כמו שאמרנו, אנחנו עונים תמיד לטלפון ומסייעים לכל לקוח, קטן כגדול, בכל עניין המעסיק אותו. אצלנו לא יעבירו אתכם בין שלוש מזכירות ובין מחלקות הפייסבוק, הקידום והשיווק, עד שתקבלו הודעה שהנציג שמטפל בתיק שלכם בכלל לא נמצא היום. כל מי שעונה אצלנו לטלפון מכיר היטב אתכם ואת התיק שלכם, ובמידה שעליו להתייעץ או להעביר אתכם לגורם אחר בצוות, הדבר נעשה במהירות רבה.

שאלה חמישית: האם אתם משתמשים בטכניקות שחורות לקידום אתרים?

מי ששואל את השאלה הזה בוודאי כבר נתקל בחברות שמנסות להערים על גוגל בכל מיני דרכים, ואנחנו מתנגדים לכך באופן עקרוני. לא רק מפני שזה לא הוגן אלא בגלל שבסופו של דבר זה מזיק ללקוח. אכן, אפשר לנסות לעבוד על האלגוריתם של גוגל בכל מיני דרכים, אבל בל נשכח שלא מדובר בחברה קוטלת קנים. לאורך השנים גוגל הצליחה לעלות על שיטות שונות ועל המון ניסיונות לשטות במנוע החיפוש, ומי שנתפס מרמה נתון באופן אוטומאטי לסנקציות כואבות שיהיה קשה לשקם מהן את האתר.

שאלה שישית: מהם השירותים המרכזיים שלכם?

ראשית, כמו כל חברת קידום אתרים בראשון לציון אנו מבצעים אופטימיזציה למנועי החיפוש ומגוון פעולות אחרות לקידום אורגני. אנו עושים זאת טוב מאחרים בזכות ניסיון עשיר, הסמכות ייחודיות מחו"ל ולאור הצלחות שמדברות בעד עצמן. בנוסף, אנו מתמחים ביצירת קמפיינים ממומנים בגוגל שנותנים מענה ללקוחות המעוניינים בחשיפה נרחבת בזמן קצר, וכמו כן אנו אמונים על ניהול מוניטין ברשת לחברות, ארגונים ואנשים פרטיים.

 

צור קשר
close slider

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם