כל הפתרונות עבור קידום אתרים בדרום

בין אם אתם פועלים מבאר שבע, אשקלון או אילת, עם Webs Internet Solutions תקבלו את כל הפתרונות עבור קידום אתרים בדרום. חברתנו מתמחה בין היתר בקידום אורגני, ממומן וניהול מוניטין ברשת, בדגש על שימוש בכלים המתקדמים ביותר בענף, ליווי אישי והיכרות מצוינת עם העסק שלכם, ומסגרת שירות הוגנת שלא תמצאו באף מקום אחר.

ניסיון רב, הצלחות מוכחות והסמכות ייחודיות

בוובס פתרונות באינטרנט מלווה אתכם צוות מנוסה ביותר שביצע לאורך השנים שורה ארוכה של פרויקטים עבור לקוחות מכל רחבי הארץ, לרבות קידום אתרים בדרום. הניסיון העשיר שלנו מקיף לקוחות פרטיים ועסקיים ממגוון מגזרי המשק, עבורם הצלחנו להשיג ועודנו משיגים תוצאות מצוינות. ניסיון זה מצטרף אל הסמכות ייחודיות בענף הקידום שמקורן באנגליה, וכמו כן עבדנו לאורך השנים עם מגוון לקוחות מחו"ל לרבות מאנגליה, שוויץ, ארצות הברית וגרמניה.

עובדים בצורה נכונה, הוגנת ומשתלמת

אנו יודעים היטב שלקוחות החיים בדרום ושעסקיהם מתמקדים באזור זה, צריכים לעמוד בתחרות לא פשוטה ולשמור על רמה גבוהה של יעילות עם יתרון מול מתחרים. למעשה, בתקופה זו וברשת האינטרנט בפרט, קטנים מאוד ההבדלים בין עסקים המצויים בדרום, בפריפריה או בכל מקום אחר בארץ. על כן, כל לקוח שלנו זוכה לליווי רצוף, קשוב ואכפתי מהצוות המקצועי שמכיר היטב את כל היבטי התיק: מאפייני העסק, שירותיו ומוצריו, קהלי היעד שאליהם הוא פונה, הרגלי הגלישה והצריכה שלהם, מאפיינים ופעולות של מתחרים בענף, ועוד. כל זאת עם מענה מהיר וזמין מאוד לכל שאלה ובקשה של לקוחותינו, ועם מסגרת שירות ייחודית שאין במקומות האחרים.

למה אנו מתכוונים ב- "מסגרת שירות ייחודית"? הכוונה היא למשל לקידום של כל ביטויי ומילות המפתח הרלוונטיים לעסק שלכם, בלי להגביל אתכם ובלי סיפורים על מילים חזקות או חלשות שלא כדאי לקדם. כמובן שנייעץ לכם ונסביר את המשמעויות של בחירה בביטויים כאלו ואחרים, על כל המשתמש ממידת הביקוש והתחרות עליהם בגוגל, או העלויות בקמפיין קידום ממומן. יחד עם זאת, אנו רק ממליצים ומבהירים אבל אתם קובעים. כל החלטה תהיה מקובלת עלינו.

למה עוד אנחנו מתכוונים? למשל, לעובדה שאצלנו אין מצב שלקוח לא יודע מה בדיוק נעשה עבורו מבחינת הקידום החודש, ואילו תוצאות הצלחנו להשיג בשבילו. הכל מוצג באופן שקוף וברור לחלוטין עם דוחות מפורטים מגוגל אנליטיקס וכלים נוספים, מידי חודש בחודשו. כמובן, אם יש שאלה אנו כאן בשבילכם, עונים מהר לטלפון ויודעים טוב מאוד את התשובות עבור כל לקוח. מעבר לכך, עם וובס פתרונות באינטרנט אתם בוחרים אם להמשיך לחודש הבא או שלא, ובניגוד לנהוג בתחום – אנחנו לא מכריחים אתכם להישאר לקוחות שלנו. במילים פשוטות: אם אינכם מרוצים מהתוצאות תוכלו להגיד לנו שלום, בלי בעיות וסיבוכים. הסיבה שבגללה אנו מציעים מסגרת שירות כזו גם היא פשוטה: אנחנו בטוחים ביכולת שלנו להשיג עבורכם תוצאות מצוינות.

 

כמה מילים על קידום ממומן לעסקים בדרום

החלק המרכזי של קידום אתרים בדרום הוא כמובן הקידום האורגני, שמהווה גם את ההיבט המרכזי בפעילות שלנו למענכם. אם תרצו ללמוד על הכלים והדרכים שבהם אנו בונים לכם סמכויות ברשת ומשפרים את דירוג האתר בתוצאות החיפוש, תוכלו לקרוא את המאמרים שנמצאים באתר ובבלוג שלנו. יחד עם זאת, במאמר הנוכחי נדגיש את הנושא של קידום ממומן PPC שלא כל חברות הקידום שולטות בו או מציעות אותו.

לדעתנו, קידום אתרים בדרום חייב לכלול את האפשרות של קמפיינים ממומנים בגוגל. אמנם לא כל לקוח נדרש להם ולא בכל עת, אבל במידת הצורך חשוב שתוכלו לקבל את הפתרון הזה תחת אותה קורת גג, בלי שתצטרכו לעבור לחברות אחרות ולהתחיל את כל התהליך מהתחלה. על מנת לסבר את האוזן, קידום ממומן מיועד למי שרוצה ליצור באופן מהיר ומזורז תנועה נרחבת אל האתר, הפייסבוק, דפי נחיתה וכדומה. המטרה מושגת על ידי פרסום מודעות בתשלום שמופיעות בחלק העליון של תוצאות החיפוש של גוגל, כאשר התשלום עליהן נעשה לפי מספר ההקלקות על כל מודעה, ולפי מילות המפתח שתחתן היא מופיעה. כך למשל, מודעה שמופיעה תחת החיפוש "עו"ד בדרום" תעלה יותר מהביטוי "גלויות צבעוניות בדרום", פשוט מפני שעל הביטוי הראשון יש יותר תחרות.

אגב, אחד היתרונות של קידום ממומן הוא שאתם משיגים בו שליטה תקציבית מלאה כי תוכלו להגדיר מראש כמה כסף תשקיעו בכל יום, וברגע שהגעתם לסכום – הפרסום מופסק אוטומאטית. מצד שני, כדי שמודעות באמת יביאו לכם כניסות רלוונטיות עם יחסי המרה גבוהים, חשוב לבנות את הקמפיין באופן מחושב, יסודי ומקצועי. בין היתר, יש לבחון היטב את ביטויי המפתח ועלותם, ליצור מודעות מושכות את העין ומניעות לפעולה עם קישורים לעמודי המטרה, וכמובן לבנות את עמודי המטרה כך שיגרמו ללקוח לרצות להתקשר אליכם, להשאיר פרטים או לבצע הזמנה של מוצר. כל ההיבטים הללו ועוד רבים אחרים של קידום ממומן הם בדיוק המומחיות שלנו.

צור קשר
close slider

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם