גבעתיים

מציאת חברת קידום אתרים בגבעתיים

אם אתם קוראים את השורות האלו בוודאי כבר הגעתם למסקנה שאתם צריכים לקדם את האתר כדי שיהפוך למנוף להגדלת כמות הלקוחות והפעילות. ייתכן גם שניסיתם לבצע כמה פעולות לבד והבנתם שאין לכם את הזמן והידע הנדרש כדי להשיג תוצאות מספקות. כעת התחלתם לחפש חברת קידום אתרים בגבעתיים או בערים אחרות במרכז וקצת התבלבלתם עקב ההיצע הרב שקיים בתחום. כדי לסייע לכם באיתור החברה בצורה נכונה ומדויקת ככל האפשר רשמנו למענכם מספר המלצות.

כמה מילים עלינו

אי אפשר בלי להתחיל בכמה מילים על "וובס פתרונות באינטרנט" כי אחרי הכל אתם גולשים באתר שלנו. חברתנו מתמחה לא מעט שנים בתחום קידום האתרים ועושה זאת עם לקוחות מהארץ ומחו"ל (למשל לקוחות מארה"ב, גרמניה ואנגליה), ויש לנו הסמכות ייחודיות בענף שמקורן בחו"ל. מלבד ניסיון, ידע ויכולות שהשתפרו והשתכללו עם השנים, יצרנו מסגרת שירות יוצאת דופן בהגינותה ובהליכתה לקראת הלקוחות. בתור חברה המודעת ליכולותיה המקצועיות, ולאור היכרות עם הבעיות בענף בארץ, אנו מציעים שירות ללא מגבלות וללא תחומים אפורים. במילים פשוטות, אנו מקדמים עבור לקוחותינו את כל ביטויי ומילות המפתח ללא מגבלות, עובדים בשקיפות מלאה עם דיווחים ועדכונים שוטפים, ולעולם לא כובלים את הלקוח בהתחייבות ארוכת טווח כלפינו. אצלנו יש רק דבר אחד חשוב והוא התוצאות, או נכון יותר שביעות הרצון של הלקוח, וזהו המרכיב היחיד שקובע אם תמשיכו איתנו או לא.

אז איך מוצאים חברה לקידום אתר בגבעתיים?

כאשר מקלידים בגוגל את הביטוי קידום אתרים בגבעתיים מקבלים עשרות תוצאות, וכאשר נכנסים אליהן מגלים אתרים דומים למדי בתכניהם. מטבע הדברים, אין עסק או אדם שיצהיר על עצמו שהוא פחות טוב מאחרים, או שאינו מסוגל לספק את התוצאות, וכך גם בתחום קידום האתרים. כתוצאה מכך נוצר הרושם שכל החברות מציעות את אותו הדבר ומסוגלות להביא את אותן תוצאות. האמת רחוקה מאוד מכך וקשה להבין את העניין דרך גוגל בלבד.

למצוא בגוגל או לקבל המלצות מחברים?

זה לא שאנחנו ממליצים להימנע משימוש בגוגל בשביל למצוא חברת קידום, אבל יש מספר ערוצים נוספים שיכולים להעלות אתכם על הדרך הנכונה. ראשית, אם תפנו אל קולגות, שותפים, חברים ובני משפחה בוודאי תמצאו עד מהרה מישהו שנעזר כיום או בעבר בשירותי קידום, כי כמעט כל מי שיש לו אתר נעזר בשירותים אלו. זוהי דרך מצוינת לקבל חוות דעת אובייקטיבית והמלצות על חברת הקידום, שבהחלט מסמנות כיוון. יחד עם זאת, חשוב להבין מדוע ממליצים לכם על החברה (כי הם נורא נחמדים, תמיד עונים לטלפון, היו הכי זולים, סיפקו את הסחורה…), ומה בדיוק נעשה עבור החבר שלכם (קמפיין ממומן, קידום אורגני, ניהול מוניטין…). לא פחות חשוב, עליכם להבין באיזה תחום הממליץ עוסק מפני שקיימים הבדלים משמעותיים בין צרכי הקידום של חברה ציבורית גדולה שבסיסה בגבעתיים, חברה העוסקת במסחר אלקטרוני, משרד אדריכלים קטן ששוכן בעיר, או בעל בלוג פרטי.

איפה מוצאים חברת קידום באינטרנט? 

אז כן, אפשר להשתמש בגוגל ולהתחיל לעיין באתרים. אבל אפשר גם להשתמש בערוצים נוספים כמו ברשתות החברתיות, בפורטלים מקצועיים הנוגעים בתחום, באינדקסים וכדומה, שם מופיעות חוות דעת וביקורות. ואם החלטתם להשתמש רק בתוצאות של גוגל זהו הזמן להבין את המונח הבסיסי של "קידום ממומן": אחרי שתקלידו את הביטוי קידום אתרים בגבעתיים תקבלו בראש התוצאות כמה פרסומים שמעליהם מופיע הכיתוב "מודעה". המשמעות היא שהחברה שמאחורי הפרסום משלמת לגוגל עבור המקום, והדבר לא מעיד בהכרח על יכולותיה הגבוהות בקידום האתרים.

על כל פנים, בשלב זה או אחר של השיטוט תגיעו לאתר של החברה, וכאן אנו ממליצים להתעכב במיוחד על הניסיון שלה ועל סוג הלקוחות שעימם עבדה בעבר: מאילו תחומי עיסוק הם מגיעים ומהו היקף פעילותם וצרכי הקידום שלהם. עוד חשוב לסקור את ההצלחות של החברה (כפי שהן משתקפות בדוחות המתפרסמים באתר), מהי מסגרת השירות שהיא מציעה ומהן העלויות עבור החבילות. לא את כל התשובות תוכלו לקבל באתר אבל זהו כלי לסינון ראשוני שלאחריו תוכלו להתקשר לנציגי החברה. השיחה עימם נועדה להעמיק את ההבנה לגבי הנושאים שלעיל, למשל לברר אם החברה כבר קידמה עסקים מהתחום שלכם, האם יש לה הבנה בו ובקהלי היעד הרלוונטיים, האם היו לה הצלחות ומהי בעצם "הצלחה" מבחינתה, האם החוזה כובל אתכם לתקופה ארוכה, וכדומה.

את מי כדאי לדפדף הלאה?

את מי שמתחמק מלענות על השאלות המהותיות ואת מי שמתגלה כלא אמין. בנוסף, כדאי להיזהר ממי שמבטיח הרים וגבעות (כמו להגיע למקום הראשון בגוגל תוך כמה שבועות), וממי שמדבר על "שיטות מיוחדות" שמקצרות את העבודה. בכל מקרה, אנו ממליצים שלא להסתמך אך ורק על דברי הנציגים אלא לבקש מספרי טלפון של לקוחות אמיתיים מהעבר, עדיף מתחום עיסוק קרוב לשלכם, כדי שתוכלו לקבל חוות דעת אובייקטיבית.

צור קשר
close slider

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם